У чорнобаївському шаховому турнірі брав участь 8-річний золотоніський чемпіон

1

Категорія: 

У Чорнобаї 15 березня вперше відбувся відкритий турнір із шахів пам’яті Анатолія Ідова, який 29 років своєї трудової діяльності присвятив розвитку спорту в районі.

Шаховий турнір зібрав двадцять учасників різного віку та рівня підготовки, представників п’яти районів – Чорнобаївського, Золотоніського, Драбівського, Смілянського – та міста Черкаси. Наймолодшому учаснику змагання було вісім років, найстаршому – сімдесят вісім, повідомляє Прочерк.

На фото – наймолодший учасник із Золотоноші Ростислав Гончаренко. У свої 8 років хлопчик є чемпіоном Золотоноші серед школярів, чемпіоном області 2013 року, учасником чемпіонату України

Цей турнір проводився з ініціативи районної державної адміністрації та районної ради за підтримки почесного голови Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петра Душейка та Черкаської обласної федерації шахів.

На урочистому відкритті вшанували світлу пам’ять Анатолія Ідова, на честь якого цей турнір був і започаткований.

Анатолій Володимирович розпочинав свою кар’єру з посади спортивного інструктора в колгоспі «Родина». Згодом став начальником відділу фізичної культури і спорту Чорнобаївської РДА.

–  Анатолій Володимирович займався багатьма видами спорту, але шахи були для нього, як відпочинок, – згадав про спортсмена у своєму виступі Петро Душейко. – Добре, що цей турнір започатковано, і я вважав для себе святим обов’язком відгукнутися і допомогти у його проведенні. Хочеться побажати всім миру, щоб, якщо й доводитиметься нам усім боротися та воювати, то тільки у спорті, за шаховими дошками та на спортивних майданчиках.

Голова Федерації шахів Сергій Жуган зазначив, що Федерація підтримує всі започаткування турнірів та сприяє їх проведенню.

– Я радий, що цей турнір започатковується у моєму рідному Чорнобаї в пам’ять про людину, яка все життя присвятила спорту, і при якій я сам починав робити перші кроки в шахах, – сказав Сергій Борисович.

Шахові баталії в приміщенні Чорнобаївської ЗОШ №2 тривали близько восьми годин, і закінчилися пізно ввечері.

Переможці отримали грошові винагороди, грамоти та медалі.

На фото – один із найстарших учасників турніру – 78-річний шаховий боєць Іван Іванов із Васютинець. День турніру, до речі, співпав із його днем народження

У загальному заліку місця розподілилися так: перше місце отримав Олександр Кайтмазов зі Сміли, друге – Іван Темченко з Черкас, третє – Петро Лановенко зі Сміли, четверте – Валерій Іванько з Черкас, п’яте – Іван Малий з Ковтунів Золотоніського району, шосте – Борис Яременко з Нехайок Драбівського району, і сьоме – Іван Іванов із Васютинців Чорнобаївського району.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар