Пожежа через непривильний обігрів худоби

1

Категорія: 

16 березня у с. Гельмязів на території приватного домоволодіння по вул. Корольова, горіла надвірна споруда. Через сильний вітер вогонь швидко поширився по всій покрівлі споруді. Виявивши пожежу, господарі разом із сусідами спробували загасити пожежу власними силами.

Втім, через деякий час вони були змушені відступити. На ліквідацію пожежі, крім рятувальників із райцентру, було залучено і МПК із с. Гельмязів. Спільними зусиллями рятувальників та волонтерів о 12:19 пожежу було ліквідовано. Водночас, рятувальникам вдалось запобігти поширенню вогню на житловий будинок, який знаходився на небезпечній відстані. Внаслідок пожежі вогонь знищив споруду та 11 поросят, що знаходилася у середині. За попередніми підрахунками, збиток від пожежі склав 20000 гривень.

Як стало відомо, аби обігріти свійську худобу, господарі у сараї використовували не сертифіковані лампи обігріву. Саме через коротке замикання однієї із них і сталася пожежа.

Джерело: Управління ДСНС у Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар