Відбулися заходи в районному будинку культури

1

Категорія: 

В історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Знедоленому безправному українському народові потрібен був великий муж, що мав би відвагу говорити один за всіх. Потрібен був речник, новий Боян, патріарх, подвижник, пророк. Таким став Тарас Шевченко. Це поет, даний Богом. Спів Шевченка був "… воістину гуком воскреслої труби архангела", пише Куліш у "Спогадах про Шевченка" і називає його національним пророком.

Саме таким був Тарас Шевченко. Він бачив те, чого не хотіли та й не могли бачити інші, і сміливо говорив до свого народу, спираючись на авторитет Божого слова. 

З нагоди відзначення 200-річчя Тараса Григоровича Шевченка та вшанування пам`яті «Небесної Сотні» - Героїв Майдану, 11 березня громада міста та району зібрались у районному будинку культури. Розпочались заходи із Гімну України та хвилини мовчання за загиблими «Небесної сотні». Зі своїми власними спогадами про Майдан виступив очевидець Володимир Шестак. Школярі декламували знамениті на весь світ вірші Тараса Шевченка. Колектив районного будинку культури подарував всім присутнім задушевні пісні.

Творчість Шевченка – це душа українського народу, який ніколи не втратить почуття власної гідності і зможе відстояти свої права і свободу.

Тарас Шевченко утверджував у суспільстві цінності українця, він є борцем за волю України - можна забрати життя, можна забрати волю, та не можна сьогодні у людини забрати гідність - вона є, і буде, поки існуватиме Українська держава.

За матеріалами сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар