Надія на відновлення лікарень в районі

1

Категорія: 

Громадськість активно порушує питання відновлення справедливості щодо закриття Домантівської та Пальмірської дільничних лікарень. З цього приводу 5 березня 2014 року за участю голів районної ради Валерія Саранчі та райдержадміністрації Олександра Манчука, представників установ та керівництва медичної галузі району, територіального центру соціального обслуговування, фінансового управління відбулася конструктивна розмова.

Були проаналізовані соціальні, фінансові, медичні, кадрові складові питання. Завдання полягає в тому, щоб не відмовити громаді, яка клопоче про згадані медичні заклади, а щось реально змінити. Усі учасники розмови готові до цього. Тому більше уваги зосередили на тому, як це зробити у правовому полі і з оптимальними фінансовими затратами.
  Формат цих закладів як дільничних лікарень чи соціально-медичних відділень територіального центру вимагає нової нормативної, матеріально-технічної та економічної бази. Найприйнятнішим у нинішніх умовах є відновлення роботи лікувально-профілактичних закладів у вище названих населених пунктах як відділень центральної районної лікарні із стаціонарними ліжками для пацієнтів. Головний лікар ЦРЛ Сергій Примак разом з економістами найближчим часом узгодить кадрові питання, можливості надання медичних послуг, медикаментозного забезпечення, організації харчування тощо та фінансові затрати на утримання таких структурних підрозділів.
   Учасники зустрічі наголошували і на відповідальності громад як Домантового, Вознесенського, так і прилеглих сіл, для жителів яких відновлюватимуться стаціонарні ліжка. Насамперед йдеться про співфінансування цього проекту.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської РДА

Джерело: сайт Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар