Громадські слухання щодо реконструкції центральної площі міста

1

Категорія: 

Сьогодні в міському будинку культури були проведенні громадські слухання щодо подальшої долі центральної площі міста. Це питання постало зразу ж після знесення пам'ятника Леніну кілька тижнів тому. На порядку денному розглядалося кілька питань: про реконструкцію центральної площі міста та її перейменування, питання про встановлення пам'ятного знаку в честь Небесної Сотні та про перейменування однієї з вулиць міста.

На слуханнях були присутні представники міської ради, "Народної ради" та небайдужі жителі міста.

Спочатку було розглянуто питання про встановлення пам'ятного знаку воїнам Небесної Сотні. Представники Народної Ради запропонували встановити пам'ятний знак в меморіальному парку міста. Були вислухані всі "за" і "проти" від всіх бажаючих. Також були пропозиції встановити пам'ятник в меморіальному парку в іншому місці або на центральній площі, а поруч капличку, для вшанування загиблих недавніх подій.

Після цього, слухання перейшли до наступного питання: реконструкція центральної площі міста. Представники міськради продемонстрували кілька готових ескізів проекту площі. В ході слухань вирішили, що оскільки на головній площі міста будуть проводитися різноманітні заходи, вона повинна символізувати оптимізм та позитив, тому встановлення пам"ятного знаку по середині не доцільно.

Також громада прийняла рішення про перейменування центральної площі міста. Були запропоновані різні варіанти, але зупинилися на тому, що головна площа міста  буде мати назву "площа Героїв Майдану". Головним аргументом було те, що багато хто з жителів Золотоноші вже звично називає її такою назвою.

Останнім питанням слухання була пропозиція про перейменування однієї з вулиць в честь Небесної Сотні. Як ми вже раніше повідомляли, на сесії міської ради було запропоновано перейменувати вулицю Комунарівську або ж пров. Садовий Проїзд на вибір. Саме питання про перейменування вулиць було вирішено відкласти на невизначений термін, оскільки перероблення документації щодо перейменування та перереєстрації жителів вулиці на нову займе багато часу та державних коштів.

Варто зазначити, що також поступила пропозиція про детальне впорядкування дорожнього руху в центральній частині міста.

Всі пропозиції, які ухвалила громада, були внесено до протоколу.  Подальші дії щодо реконструкції центральної площі міста і далі будуть погоджуватися з громадою міста.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

що за примiтивний план обявiть конкурс

Додати новий коментар