Уродженка Дмитрівки Людмила Павленко стала олімпійською чемпіонкою

1

Категорія: 

У Сочі завершилася лижна гонка на 12 км. в рамках Паралімпіади. Це - найдовша дистанція в інваспорті серед сидячих спортсменів. Перемогу здобула представниця України Людмила Павленко.

Як повідомляє УНІАН, Павленко захопила перевагу вже після першої позначки 1,3 км. і надалі тільки нарощувала свою перевагу. Якщо основні конкурентки Павленко - американки і росіянки - чергували швидкі відрізки з повільними, то українка зуміла витримати високу швидкість впродовж всієї гонки. У підсумку, результат Павленко склав 38 хвилин 54,3 секунди.

Нагадаємо, Людмила народилася у селі Дмитрівка Золотоніського району. Зимовими видами спорту почала займатись з 2002 року. За цей час стала майстром спорту міжнародного класу, багаторазовою чемпіонкою та призеркою чемпіонатів і кубків світу з лижних гонок та біатлону 2003–2005 років. Павленко - одна із лідерок паралімпійської збірної команди зразка 2006 року. Чемпіонка і срібна призерка з біатлону та бронзова призерка з лижних гонок кубку світу 2009 року м. Сьюсьоен (Норвегія); срібна і бронзова призерка з біатлону та дворазова бронзова призерка з лижних гонок чемпіонату світу 2009 року з лижних гонок та біатлону у м. Вуокатті (Фінляндія).

Згідно з досьє сайту Паралімпійського комітету України, у спортсменки - ураження опорно-рухового апарату (наслідки дитячого церебрального паралічу). Людмила - випускниця Харківського обліково-економічного технікуму. Нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня. Разом з чоловіком Дмитром має сина Махийла.

 

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар