Поклали квіти до пам'ятника Кобразя

1

Категорія: 

Напередодні святкування 200-річчя від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника геніального поета українського народу. У церемонії взяли участь керівники Золотоніського району та міста Золотоноша, органи виконавчої влади та громадськість.

Творчість Т. Г. Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.Тарас Григорович Шевченко — символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини. Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

За матеріалами сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар