Депутати звернулися до Валентини Матвієнко (відео)

1

Категорія: 

На сесії міської ради було зачитано лист до нашої землячки, Голови Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Валентини Матвієнко в зв’язку з тим, що очолюваний нею орган схвалив введення російських військ на територію України. Пропозиція надіслати це звернення до Валентини Матвієнко була підтримана депутатами.

«Пані Матвієнко!

Жителі Черкаської області звертаються до Вас, уродженки України, громадянки, юність якої пройшла у Черкасах, до людини, чиї батьки і рідна сестра знайшли вічний спокій у мирній українській землі. У тій землі, якій особисто Ви оголосили війну. Господь Бог нас розсудить.

Та все ж, сьогодні, ми ще закликаємо Вас зупинитися. Схаменутися і покаятися. Звертаємося до Вашого серця матері, яка має сина, до сердець матерів Росії – одумайтеся і не допустіть найстрашнішого горя – кровопролиття і вбивства українських і російських солдатів, наших і ваших синів!».

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

Не має у світі нічого гіршого ніж яничари,стверджує історія.

Додати новий коментар