Золотонісців закликали мобілізуватися та зберігати спокій [ФОТО]

1

Категорія: 

«Ми против войны», «Ні окупації Путіна» -  з такими гаслами сьогодні золотонісці вийшли на центральну площу міста, аби висловити думки з приводу подій в країні та здійснити спроби координації для екстрених випадків.

Як повідомив присутніх начальник Золотонісько-драбівського об’єднаного військового комісаріату Вадим Кравецький, його у відомстві наразі проводяться роботи щодо приведення ОВК до стану військового часу.

«Старою владою було зроблено достатньо для знищення нашої армії. Наразі майже не лишилося ані нормально працюючих комісаріатів, ані повністю боєздатних частин, - звернувся до містян Кравецький, - Проте від сьогодні всі військові частини, всі призовні дільниці проводять заходи щодо мобілізації для повної готовності до збройного нападу».

«Я впевнений, що з такими людьми, які проживають у Золотоноші та й взагалі в Україні, ми виконаємо всі покладені на нас задачі», - додав він.

«Ми вас просимо: будьте пильними, будьте змобілізованими, будьте уважними, - закликала громадян Тетяна Говоркова, - Проте й не забувайте бути щасливими. Адже життя продовжується, а я впевнена, що ми зможемо дати будь-яким агресорам відсіч».

Помічник народного депутата також зауважила, що сьогодні на центральній площі буде створено інформаційний стенд, де, поміж іншого, будуть розміщені контактні дані координаторів Самооборони міста та поради щодо уникнення паніки, чи інших небажаних проявів.

«У мене два зяті, два сини… І я думаю, що в кожного з нас зараз йокнуло серце, - емоційно коментує події жителька міста, - Те, що сьогодні трапилось, ми з цим жили і відчували, проте думки подібні від себе відганяли. Але наразі це нещастя прийшло до нас»

«Давайте не будемо критикувати жителів Сходу. Вони в інформаційному вакуумі, - додала вона, - Все, що вони бачать – це інформаційну війну російських телеканалів про коричневу чуму, яка скинула «законно обраного» президента та вчиняє самосуд. Я закликаю вас – телефонуйте своїм родичам на Схід та повідомляйте правду. Ми маємо бути разом! Також я закликаю жінок – зберіть сили та не ховайте своїх чоловіків у підвалах. Краще помолімось, аби у них стало сил для гідного захисту нашої України»

Задля уникнення провокацій та безладів у місті, один з керівників Самооборони, закликав хлопців та чоловіків долучатися до їхніх лав.

«Тепер стало відомо, на кого всі ці роки працювала наша розвідка та СБУ, чому майже знищена українська армія, - говорить ветеран афганської кампанії Олексій Кібальник, - Це все сплановано заздалегідь. Я прошу всіх згуртуватися та зберігати спокій. Від імені тих, чий вік вже не підлягає мобілізації заявляю, що ми не будемо стояти осторонь. В разі надкритичної ситуації ми будемо створювати партизанські загони та захищати цілісність нашої держави. Тому закликаю всіх чоловіків, старших за 40, згуртовуватись та бути готовими до радикальних дій».

«Жодної русофобії чи ненависті до російського народу, - звернувся до громади Сергій Собко, - Ми маємо вистояти та вибудувати зовсім інші відносини з Російською Федерацією. Путін, розпочавши агресію проти України, програв моральну та духовну війну. Зараз ми маємо донести до росіян, що та інформаційна війна, яка ведеться проти України – це цілковита неправда».

Наразі проводиться нарада представників Самооборони міста щодо подальшої координації дій.

Сергій Марченко

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар