Мер Золотоноші вже має план реконструкції площі без Леніна

1

Категорія: 

Пам’ятник Леніну на центральній площі Золотоноші, який активісти знесли 22 лютого, все одно мав бути прибраний, але в більш цивілізований спосіб.

Це передбачено проектом реконструкції центральної площі міста, який поступово вже почала впроваджувати Золотоніська міська влада. У ексклюзивному коментарі «Прочерку» міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський розповів, що проект реконструкції існує вже 2 роки.

(Зараз мер перебуває на лікуванні за межами області, – ред.)

– Ми передбачали перенесення пам’ятника Леніну з центральної площі, але хотіли зробити це більш цивілізовано, щоб не зачепити інтереси перш за все людей похилого віку, – зазначає Віталій Олександрович. – Утім, сталося те, що сталося. Незабаром, у березні, буде призначено громадські слухання з приводу реконструкції площі. Тож найближчим часом, гадаю, ми доведемо її до кінця.

За словами Віталія Войцехівського, проектом передбачено облаштування на центральній площі місця для відпочинку та встановлення пам’ятного знака. Зважаючи на останні події в Україні, імовірно, він буде присвячений темі Майдану.

Сам Віталій Войцехівський запевняє: попри деякі чутки стосовно його відсутності в Золотоноші, він жодним чином не мав на меті втікати з місця роботи.

– Кожного року в цей період я проходжу курс необхідного мені лікування. Ще в грудні на сесії депутати дали мені дозвіл на відпустку. Я поїхав 15 лютого і повертаюся 4 березня. Однак постійно тримаю руку на пульсі подій, – коментує Віталій Войцехівський.

Нині він найбільше турбується про те, аби в місті ніхто не влаштовував безчинств і самосуду. Сподівається, що зміни в країні позитивно позначаться на житті громади.

– Звісно, розраховувати на якусь фінансову підтримку місто не може, зважаючи на економічну ситуацію в державі. Тож найближчі півроку якоїсь манни небесної не чекаємо. Але при будь-яких змінах люди розраховують на краще. Шлях до  Європи буде нелегким, але ми принаймні будемо бачити якусь перспективу, – каже Віталій Войцехівський.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар