Перше засідання Народної Ради

1

Категорія: 

У середу, 26 лютого Районний Будинок культури прийматиме перше засідання так званої Народної Ради, ідея про створення якої з’явилась під час неодноразового проведення народних віче у центрі міста.
Наразі проводяться роботи з організації та офіційного оформлення структури згідно чинного законодавства, як громадської організації, та налагодження діалогу з представниками влади, позаяк, за задумом авторів Рада має стати носієм думки громади.

Задля перших кроків, у понеділок на тимчасовій основі були обрані члени робочої групи з легітимізації об’єднання. Сюди на даний момент увійшли фахівець міжнародного центру захисту прав нацменшин (подейкують також про посаду юриста у народного депутата Леоніда Даценка) Олена Фюдр, місцевий депутат Лідія Дзюбан та прес-секретар місцевого осередку ВО «Свобода» Олександр Городинець.
«Хочу заспокоїти громаду – ніхто ще жодних посад не обирав, - коментує ситуацію тимчасовий прес-секретар Ради, - Це всього лише робоча група, котра проводить необхідні роботи в правовому полі для подальшої повноцінної діяльності»  
Також автори проекту наголошують, що структура відкрита для всіх, а, отже, запрошують на 16-ту годину будь-якого місцевого жителя  для вирішення нагальних питань.

Сергій Марченко
 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар