Черкаські міліціонери саботують роботу

1

Категорія: 

На вулицях Черкас немає жодного міліціонера, який би охороняв громадський порядок, а на дорогах області жодного працівника ДАІ. Чи не єдиним місцем, де можна побачити “живого ДАІшника” є так зване золотоніське кільце на автодорозі Київ – Дніпропетровськ. Однак тут працівники державтоінспекції також не стоять на дорозі, а спостерігають за рухом автотранспорту з-за вікон КПП.

“Відсутність міліції на вулицях, як би це парадоксально не звучало, сьогодні дисциплінує громадян і водіїв, однак правоохоронці зобов’язані виконувати свій обов’язок, адже держава і громада наймали їх на роботу саме для цього. А те, що зараз відбувається в Черкаській області – відвертий саботаж. Тому або міліція повертається до роботи, або її всю треба звільняти, починаючи від начальників, і закінчуючи простими сержантами”, – поділився враженнями від мандрівки областю народний депутат Леонід Даценко.

Цікаво, що наші журналісти поставили запитання про міліцейський саботаж заступнику начальника обласного УМВС Володимиру Іващенку, та відповіді на питання, коли люди в погонах почнуть виконувати свій обов’язок, так і не отримали.

“З приводу фактичної відмови черкаської міліції виконувати свої обов’язки я буду звертатись до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та генерального прокурора України Олега Махницького. Треба з’ясувати, чи це є свідомий саботаж і, якщо так, то хто відавав такі накази”, – наголосив Даценко.

Тетяна Воронцова, видання Дзвін

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар