Даценко закликає обласну раду саморозпуститися

1

Категорія: 

Народний депутат України від Канівщини Леонід Даценко закликає обласну раду саморозпуститися та піти на перевибори. Про він заявив щойно на прес-конференції.

Він зазначив, що той депутат, який завтра буде претендувати на будь-яку посаду в ОДА, мусить принагідно вступати в Партію регіонів. Такі дії називає ганьбою.

 

– Потрібно заявити про саморозпуск і йти за довірою до черкаської громади. Все інше я вважатиму контрреволюцією і зрадою того, в ім’я чого йшли черкащани на українські Майдани, – зазначив Даценко.

Також він додав, що сьогодні деякі депутати від опозиції «підкилимно» намагаються домовитися з представниками Партії регіонів, щоб перебрати владу.

 

– Той, хто завтра погодиться зайти в якісь кабінети, не узгодивши це з черкаською громадою, буде або не допущений в кабінет, або через тиждень чи місяць викинутий з вікон тих кабінетів, – припустив Леонід Миколайович.

На думку Даценка, завтра перед засіданням сесії обласної ради черкащани мають прийти до приміщення ОДА та продемонструвати свою позицію.

 

– Сьогодні єдиний суб’єкт, який може ухвалювати легітимні рішення від імені народу, – це Майдан. Фактично громада прийшла до влади, як це зазначено в Конституції: «Єдиним джерелом влади є народ». Тому я буду наполягати, щоб усі принципові, а особливо – кадрові рішення ухвалювалися саме там. Усі підкилимні ігри людьми не сприймуться, – зазначив Даценко.

За матеріалами ПроЧерк

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар