На Черкащині за добу звалили 12 пам’ятників Леніну, на черзі — перейменування вулиць

1

Категорія: 

Протягом лише однієї доби без ідолів залишилися Умань, Монастирище, Маньківка, Канів, Лисянка, село Колодисте на Тальнівщині, Сміла, Звенигородка, Золотоноша, Чорнобай, Шпола та Христинівка. Таке узагальнення на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook» зробив голова Черкаського обласного осередку ВО «Свобода» Юрій Ботнар, пише Vechirka.net.

— Пишаюся громадою, яка їх зносила. Вдячний керівникам організацій «Свободи» в цих містах і районах, що ініціювали знесення. Залишилися пам’ятники в Драбові, Катеринополі та Кам’янці. Ну і по селах ще є, тому роботи вистачить, — прокоментував Юрій Ботнар. — Пам’ятники Леніну — це пам’ятники нашому рабству, засновнику режиму, що тероризував українців. Зносячи їх, ми позбавляємося від рабства і знищуємо символи режиму Леніна-Сталіна… — Януковича.

Слідом за знесенням пам’ятників лідеру всесвітнього пролетаріату у Черкасах та по області очевидно розпочнеться й активне перейменування вулиць. Перші заяви про це вже роблять громадські діячі та лідери місцевої опозиції.

— Я як член топонімічної комісії Черкас виноситиму на засідання комісії питання про перейменування або найменування однієї з вулиць Черкас іменем Героїв Майдану, — заявив Ігор Волошин.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар