Відбувся конкурс "МІс Золотоніщини 2014"

1

Категорія: 

14 лютого, в День закоханих, у Золотоноші відбувся фінал уже традиційного конкурсу «Міс Золотоні­щини-2014».
За корону переможниці в чотирьох конкурсах змагалися восьмеро дівчат. Складним було завдання для журі визначити найкращу, адже 15-16-річні дівчата кожна по-своєму були найкращими: активістки й відмінниці в навчанні, з багатьма захопленнями — вміють співати й танцювати, модниці й фантазерки.

Серед спонсорів цього конкурсу — директори передових у районі сільгосппідприємств: Василь Лисенко, Людмила Лисун, Микола Васильченко. До речі, внучка Миколи Семеновича Тетяна Окіпняк брала участь у конкурсі. Дівчина вільно володіє англійською, цією мовою й співала. Зал одностайно присвоїв їй титул глядацьких симпатій, а журі — титул «Міс фотомодель». Одинадцятикласниця з Богуславця Анастасія Гмиря вже приготувала дорожню валізку — її запросили вчитися до Польщі, а на конкурсі удостоїли званням «Міс грація». Жодна з дівчат не залишилась без подарунка, кожна була титулованою.
Корона віце-міс дісталась Лілії Дібрівній з Чапаєвки, а головний титул — «Міс Золотоніщини» — виборола Катерина Бережна з Кропивни. Нагороди дівчатам вручили голова Золотоніської районної ради Микола Собченко й голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Манчук. Уже третій рік поспіль королевою цього конкурсу стає дівчина з Кропивни, з чого аж дивувалися деякі глядачі.

Валентина Гавришкевич, Черкаський Край

Фотозвіт з конкурсу можна переглянути в групі Вконтакті.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар