Над Золотоношою пролетів метеорит

1

Категорія: 

Вчора, близько 22.00 години багато хто з жителів міста та околиць спостерігали чудове і рідкісне астрономічне явище - в небі над Золотоношою пролітав метеорит. Очевидці стверджували, що політ був дуже швидкий, буквально кілька секунд, який супроводжувалося всеохоплюючим яскравим світлом. Приблизно і в цей час жителі Переяслав-Хмельницького теж спостерігали цей політ. 

Можливо, небесне тіло, яке вчора бачили жителі міста, було уламком від величезного астероїда, який вчора пролітав повз Землю. В мережі є деяка інформація по цьому астероїду: згідно з отриманими від дослідників даними, діаметральні характеристики астероїда становлять понад 270-ти метрів, а швидкість його пересування дорівнює показнику 12 кілометрів за одну секунду.

Настільки великий астероїд не міг залишитися непоміченим астрономами . За проходженням 2000 EM26 повз Землю спостерігали дистанційно керовані телескопи SLOOH.
Небесне поле розміром з три футбольні поля - астероїд 2000 ЕМ26 пролетів повз Землю вранці у вівторок, 18 лютого. 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

А що таке "рідке" астрономічне явище? Може все-таки рідкісне явище? А ще "осколки" - це уламки. Цікава інформація, але бажано писати грамотно...
Зображення користувача admin.

дякую, виправив.

Додати новий коментар