В Золотоноші пройшов опозиційний мітинг (Відео)

1

Категорія: 

Вчора народне віче за підтримки опозиційних партій пройшло у Золотоноші. Майже півтисячі золотонісців зібрались на центральній площі містечка, а потім пройшлися колоною центральною вулицею. В руках вони тримали державні прапори та прапори опозиційних партій, а також портрети загиблих на Євромайдані патріотів. 

“Кожного дня ми чуємо від наших європейских партнерів, що вони от-от введуть санкції проти українських можновладців, ну, вже майже, ну, ще трохи, і введуть. Але рішучих дій ми не бачимо. У той же час усякі українські “хазарови-тулуби” розказують нам байки, що у Європі погано, що ми повинні йти у “тайожний” союз, а не у Європейський. А самі більше живуть у Європі, аніж в Україні. Вони мають там маєтки, там навчаються їхні діти. Чомусь у Сибір не поїхали! Тому Європа повинна негайно ввести персональні санкції проти банди Януковича, і вже на другий день після того, як їх висадять із літаків і не впустять у країни Євросоюзу, як заморозять їхні рахунки, в Україні все стане на свої місця!”, – перконаний Даценко.

На його думку, сьогодні це одне із головних завдань опозиції – примусити Європу до таких радикальних кроків.

А голова Золотоніської міської організації партії “УДАР” Тетяна Говоркова закликала земляків подолати страх.

 

 

За матеріалами газети Дзвін

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Банду ГЕТЬ! Слава Україні!

Додати новий коментар