Підготовка дітей до школи

1

Категорія: 

Спільна робота садка і школи проходить червоною ниткою в навчально- виховному процесі. У місті Золотоноша кожен дошкільний заклад співпрацює з педагогічними колективами загальноосвітніх закладів. Прикладом цього є постійне відвідування дітей учителями шкіл як у дитячих садках, так і дошкільнята здійснюють екскурсії до школи.
Протягом останніх місяців вихованці старшої групи дошкільного закладу «Ялинка» відвідали СШІТ№2.

Працівники школи зі своїм керівником Вертипорох О.М. радо зустрічали своїх майбутніх школярів, провели шкільним класом, спортивною залою, столовою. Діти мали змогу посидіти за партами, постояти біля дошки, потанцювати в хореографічному класі і залі. Повертаючись зі школи, дітлахи ділилися  своїми враженнями  від побаченого і пообіцяли старанно готуватись до школи. Спільний методичний посібник підготували завідуюча дошкільним навчальним закладом «Ялинка» Литвиненко С.С. та директор СШІТ №2 Вертипорох О.М. Досвід роботи педагогів відзначений Дипломом та успішно використовується в освіті.


У дошільних закладах «Струмочок» та «Калинка» учителі початкової ланки ЗОШ № 3 щомісяця проводять цікаві заняття, ігри з дітьми, захоплюють цікавинками про шкільне життя.
Не марнують свого часу і колективи дошкільного закладу «Сонечко» і СШ №1. Спільні заходи, екскурсії, робота з батьками давно стали традицією між закладами.
Розвивають практику попереднього знайомства з майбутнім учителем і дошкільні установи «Берізка», «Ромашка» та гімназія імені Скляренка, Зош № 5, а також ознайомлення педагога з роботою випускної групи, вивчення індивідуальних особливостей дітей, участь у їхніх справах, адже учитель повинен розуміти дітей, виявляти душевну турботу про них, зацікавленість у їхніх успіхах; повинен створювати оптимістичний настрій, дружелюбну доброзичливу атмосферу.

Взаємозв'язок педагогів дошкільного закладу «Веселка» і школи №6 здійснюється на інформаційному (семінари-практикуми з обговорення програм і планів навчально-виховної роботи, створення дидактичного матеріалу) і на діяльнісному (обмін новаторськими методиками, досвідом організації навчальної діяльності старших дошкільників і молодших школярів, взаємне консультування) рівнях. Досвід роботи педагогів садка по створенню умов для виховання шестирічок вивчався на рівні області.
Підготовка дітей до школи - є одним з головних завдань дошкільної освіти, яка має спрямовуватися на всебічний розвиток особистості.

За матеріалами сайту  відділу освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар