Директор Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської області Валерій Вишиваний провів особистий прийом громадян та Золотоніського району

1

Категорія: 

12 лютого 2014 року директор Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської області Валерій Вишиваний провів особистий прийом громадян Золотоніського району.

   До Валерія Миколайовича звернулися голови сільських рад, зокрема Драбівецької, Подільської та Коврайської сільської ради та інші мешканці району. Спектр порушених ними питань був досить широкий. Найактуальнішими були питання про оформлення документів і лімітів на сміттєзвалище, розчищення лісосмуг, які знаходяться у межах села, поглиблення русла річки Ковраєць та ін.
   Валерій Миколайович кожному приділив увагу і роздав відповідні доручення для вирішення нагальних питань. Всі заяви і звернення громадян взято на розгляд фахівцями Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської області.

За матеріалами сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар