Зустріч з спілкою воїнів-афганців

1

Категорія: 

У рамках відзначення 25-ї річниці виведення військ з Афганістану з метою реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича 11 лютого 2014 року в Золотоніській РДА відбулося засідання «круглого столу» з питань підвищення рівня соціального захисту учасників бойових дій, які виконували свій обов’язок на території інших держав, підтримки сімей загиблих і померлих.

   На засіданні круглого столу були присутні голова районної державної адміністрації Олександр Манчук, голова районної ради Микола Собченко, заступники голів, голова міськрайонної спілки воїнів-афганців Григорій Шкурко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та воїни-афганці.
   - Указом Президента України від 12 червня 2013 року №329, 2014 рік визначено Роком учасників бойових дій на території інших держав. Забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій. На цьому наголошує Глава держави, - зазначив Олександр Андрійович. Він також доручив службам району детально вивчити умови проживання кожного воїна - інтернаціоналіста, сімей загиблих і померлих та при необхідності надати їм допомогу. Крім того, голова адміністрації зауважив, що Золотоніська районна державна адміністрація спільно з міськрайонною спілкою воїнів-афганців, повинні активно співпрацювати і щодо патріотичного виховання підростаючого покоління.
   В ході зібрання заслухано інформацію про проведення відповідних виплат та матеріальних допомог афганцям, якість медичних послуг отримання санаторно-оздоровчих путівок, придбання відповідних медикаментів. Всього у Золотоніському районі налічується 106 учасників бойових дій в Афганістані.
   Цього дня йшлося й про організацію урочистостей у районі, що відбудуться 14-15 лютого в Золотоніському районі.
   - Ми повинні належно відзначити в районі 25-ту річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та Року учасників бойових дій на території інших держав.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар