Змагання з волейболу

1

Категорія: 

У Золотоніському районі вже не один рік є хороша традиція - у переддень річниці виведення радянських військ з Афганістану проводити спортивні заходи присвяченні вшануванню пам’яті загиблих учасників бойових дій на території інших держав.
Так і цього року, з нагоди 25-ріниці виведення радянських військ з Афганістану проводиться першість Золотоніського району з волейболу серед чоловічих команд. Змагання відбуваються під патронатом районної ради і райдержадміністрації та Золотоніської міськрайонної Спілки ветеранів Афганістану.

8 та 9 лютого відбулись перші волейбольні баталії згідно з розподілом у шести територіальних зонах. До півфіналу першості змагань вийшло 12 кращих спортивних команд у трьох групах. У першій групі переможцями стали команди сіл Каленики, Кропивна, Гладківщина, Піщане, у другій - ,,Освіта”, Нова Дмитрівка, Драбівці, Вознесенське ІІ, а у третій - Чапаєвка І, Чапаєвка ІІ, Синьооківка та Вознесенське І.
Всі учасники та глядачі були задоволені дружньою атмосферою, яка панувала на спортивних майданчиках і високим організаційно-технічним рівнем їх проведення.
15 лютого у спортивному залі Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбудеться фінал волейбольних змагань де визначаться найсильніші волейболісти району.  

За матеріалами сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар