Підведено підсумки конкурсу творчих і наукових робіт ,,З Днем народження, Черкащино!”

1

Категорія: 

6 лютого у приміщенні районного будинку культури відбулось підведення підсумків конкурсу творчих і наукових робіт, присвячених життю і діяльності історичних постатей Черкащини ,,З Днем народження, Черкащино!”, який приурочений 60-річчю утворення Черкаської області. Організатором заходу була голова правління Золотоніського відділення Дитячого Фонду України Віра Кулініч за підтримки Золотоніської районної ради і Золотоніської районної державної адміністрації. Проведення такого науково-творчого заходу мало за мету підвищити рівень національно-патріотичного виховання учнівської молоді та привернення її уваги до геніальних і видатних історичних постатей минулого та сучасного Золотоніського краю. Конкурс творчих і наукових робіт проводився у 15 номінаціях.


Привітати конкурсантів завітали голова правління Дитячого фонду України Валентина Симоненко, голова районної ради Микола Собченко та голова районної державної адміністрації Олександр Манчук. Під час офіційної частини, Валентина Симоненко вручила благодійникам Золотоніського району пам’ятні медалі та кришталеві відзнаки ,,Серце віддаю дітям”.     

 
Вітаючи конкурсантів та запрошених, голова районної ради Микола Собченко зауважив, що для всіх присутніх Батьківщина починається з батьківської хати, села або міста, ось чому завжди потрібно пам’ятати звідки ти родом, досліджувати історію свого рідного краю, адже це частинка нашого життя, нашої величної України.  
По завершенню офіційної частини, відбувся святковий концерт, котрийпідготували діти, якими опікується Золотоніське відділення Дитячого Фонду України.
Чудово організований захід пройшов на високому рівні не залишивши байдужим нікого з присутніх. 

За матеріалами сайту Золотоніської РДА

Пропонуємо для перегляду коротеньке відеоуривок з виступу, автор Irishka Kulinich

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар