Мультимедійна техніка приходить в школи

1

Категорія: 

Особливої уваги і підтримки потребують сьогодні сільські навчальні заклади. Створення сучасних умов для навчання дітей та молоді, можливість отримувати якісні знання – це запорука майбутнього розвитку українського села.

Приємною подією для учнів та педагогічного колективу Подільського навчально-виховного комплексу стало 29 січня 2014 року вручення мультимедійної дошки. 

Такий подарунок зробив голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Манчук разом з начальником відділу освіти Ларисою Глобою. Такеобладнання дозволить проводити уроки більшцікаво, на сучасномурівні, впроваджуючиінтерактивнітехнології в навчальнийпроцес.

 Директор НВК Тетяна Гочаренко від імені учнів та вчительського колективу подякувала за подарунок, зазначивши, що сучасна освіта неможлива без новітніх інформаційних технологій.

Також Олександр Андрійович оглянув кожну класну кімнату, спортзал, їдальню та дитячий садок, який знаходиться при навчально-виховному комплексі. Разом з педагогічним колективом керівник району обговорив актуальні проблеми закладу, зокрема забезпечення швидкісного інтернету, заміна вікон, покращення системи газового опалення.

Олександр Андрійович зазначив: «Саме освіченим, талановитим дітям, яким створено гідні умови для розвитку, належить майбутнє. І ми усіма можливими способами продовжуватимемо сприяти поповненню матеріальної та технічної бази шкільних кабінетів».

За матеріалами сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар