Нарада в ЦРЛ

1

Категорія: 

6 лютого 2014 року відбулось засідання медичної ради Золотоніської Центральної районної лікарні, у якій взяли участь мер міста Віталій Войцехівський, голова Золотоніської районної державної адміністрації Олександр Манчук, головний лікар Золотоніської ЦРЛ Сергій Примак, заступники головного лікаря, керівники структурнихпідрозділів та лікарі лікувальної мережі.

 В ході зібрання було розглянуто підсумки роботи лікувально-профілактичних установ Золотоніського району за 2013 рік, зокрема природний приріст населення, стан забезпечення мережі лікувально-профілактичних установ району.
Значна увага присутніх була приділена проблемам, що потребують вирішення в 2014 році та планам щодо їх вирішення.

 - Одним з найголовніших завдань реформування системи охорони здоров'я є вдосконалення первинної ланки надання медичної допомоги, а головним завдання влади – створення належних умов для проживання та життєдіяльності населення, в тому числі, підвищення стандартів та якості медичного обслуговування. Ці завдання ставить перед нами і Президент України Віктор Федорович Янукович, - зазначив у підсумку голова РДА.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар