Олександр Пузєєв: «Права дитини – це більш широке поняття, ніж вимоги законодавства»

1

Категорія: 

Днями відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника Олександра Пузєєва та за участю членів комісії: начальника відділу служби у справах дітей Ніни Засенко, начальника районного центру соціальних служб сім`ї та молоді Світлани Юрківської, начальника відділу освіти Лариси Глоби, начальника управління праці та соціального захисту населення Інни Лузан, спеціаліста юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ярослава Блохи та ін. На засідання комісії були запрошені сільський голова с. Ковтуни Святослав Строкань та фахівець із соціальної роботи цього ж села Володимир Харь.

Засідання відкрив перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Пузєєв, який зазначив, що «захист прав та інтересів дитини є одним із найважливіших завдань Української держави, адже ставлення до дітей, їхніх прав і свобод, повага до їхньої людської гідності якнайточніше відображають рівень гуманності й цивілізованості суспільства. Найважливіше право дитини жити і виховуватися в сім’ї, адже саме вона є основним осередком держави. Захист, допомога і всебічний розвиток дитини – це державна політика, визначена Президентом. Завдання влади на місцях – забезпечувати її виконання у питаннях забезпечення права кожної дитини на життя, здоров’я і повноцінний розвиток у соціально сприятливому середовищі.
На порядок денний винесли питання про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, прийомних сім`ях та дитячому будинку сімейного типу на період з 01.01.2014 до 01.01.2015.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ніна Засенко проінформувала про забезпечення реалізації прав і захисту законних інтересів дітей у районі. Вона зазначила, що районна державна адміністрація та її структурні підрозділи працюють над реалізацією державної політики щодо захисту прав дітей на території Золотоніського району.
Під час підбиття підсумків Олександр Пузєєв додав:

– Права дитини – це більш широке поняття, ніж вимоги законодавства, захист прав дитини полягає не тільки у виконанні функціональних повноважень посадовцем, а у вирішенні проблем дитини та дотримання міжвідомчої співпраці в інтересах дитини.

За матеріалами Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар