Золотоніським школярам із транспортом допоміг приватник

1

Категорія: 

Золотоніські школярі минулої неділі, 2 лютого, їздили до Черкас захищати свої наукові роботи по лінії малої академії наук. Робіт виявилося  35, а школярів 32 (троє дітей мали захищати по дві роботи). Зібралися вони з різних міських шкіл. Ясний ранок, тільки-но зійшло сонце, а мороз -13 градусів, аж перехоплює подих. Менша частина школярів — 12 поїхали до Черкас міськрадівською «Газелькою», а більшу частину 20-ро дітей мав забрати найнятий шкільний автобус. Але він як на гріх не заводився.

Знайти резервного автобуса ні в місцевому автопідприємстві, ні в приватного перевізника зранку у вихідний день не вдалося. Поїздка опинилася під загрозою зриву. Старання не одного дня багатьох учнів та їх наукових керівників могли бути зведені нанівець.
Але світ не без добрих людей. Виручила рейсова маршрутка (перевізник «Черкаси-Еліт-Транс»). Водій взяв у салон всю групу юних пасажирів і довіз за призначенням, вони не запізнилися й не мерзли на холоді. Коли в Черкасах діти справилися з написанням робіт, команда юних науковців знову стала пасажирами цього ж водія, який доставив їх тепер вже в Золотоношу.

Діти не знають прізвища водія, але дуже зворушені й вдячні за справжню людяність. Слова подяки від імені дітей та їхніх батьків водієві приватного перевізника передавала й начальник міського відділу освіти Ольга Строкань. Ще Ольга Миколаївна дуже переймалася тим, що місту потрібно мати свій шкільний автобус для потреб 7 шкіл і 6 дошкільних навчальних закладів, бо учні постійно задіяні на різних заходах, а транспорт постійно доводиться випрошувати. Цю вистраждану пропозицію напевно підтримають і депутати міської ради.

Валентина Гавришкевич, Черкаський Край

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар