Затверджено районний бюджет на 2014 рік

1

Категорія: 

31 січня 2014 року відбулась двадцять третя сесія Золотоніської районної ради шостого скликання, яку провів її голова Микола Собченко. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Манчук, заступник голови районної ради Валентина Ярош, депутат Черкаської обласної ради Іван Костогриз, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, головні редактори місцевих засобів масової інформації, сільські голови.

  Перед початком роботи, присутні у залі засідань районної ради хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлих громадян держави у м. Київ та депутата Черкаської обласної ради Володимира Лук’янця. Після цього депутатський корпус розглянув та взяв до відома заяви окремих депутатів районної ради щодо суспільно-політичної ситуації в державі.
  Обравши секретаріат пленарного засідання, депутати затвердили порядок денний, відповідно до якого розпочали працювати. У ході засідання, депутатським корпусом обговорено 17 питань, які  попередньо було розглянуто на засіданнях постійних комісій районної ради.
  Головними питаннями порядку денного сесії були - програма економічного та соціального розвитку Золотоніського району на 2014 рік і районний бюджет на цей рік.
  На початку, депутати районної ради заслухали звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного та соціального розвитку Золотоніського району на 2013 рік, прийняли чотири районні програми, внесли зміни до раніше затвердженої програми.
  Про пріоритетні завдання та шляхи реалізації програми економічного та соціального розвитку району на цей рік, розповів начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Володимир Денисенко. Представляючи Програму депутатам районної ради, Володимир Миколайович відзначив, що Програма має за мету підвищити стандарти життя і рівня добробуту жителів району, сприяти збалансованому розвитку конкурентоспроможної економіки, забезпечити фінансову стабільність Золотоніщини, підвищити рівень соціального захисту населення, розвитку освіти, охорони здоров’я, культури і спорту, житлово-комунального господарства та багато іншого.


  Варто зазначити, що особливу увагу в ході своєї роботи, депутати приділили затвердженню районного бюджету на 2014 рік.
  До виступу з цього питання було запрошено начальника фінансового управління райдержадміністрації Олену Носенко. Олена Іванівна розповіла депутатам про основні принципи формування районного бюджету на цей рік, зазначивши, що у складі доходів районного бюджету враховано обсяги дотації вирівнювання, що одержуються з державного бюджету, коштів, що надходять до районних бюджетів з міських, селищних, сільських та районних у містах бюджетів, субвенцій з державного бюджету,субвенцій з міського бюджету міста Золотоноша на утримання об’єктів спільного користування  чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування, субвенцій з обласного та сільських бюджетів. Що ж до видаткової частини районного бюджету, начальник фінансового управління зауважила, що розрахунок прогнозованого обсягу видатків районного бюджету здійснено з урахуванням запровадження нових розмірів мінімальної заробітної плати, підвищення розміру посадового окладу працівників І тарифного розряду Єдиної Тарифної Сітки та інших вимог Бюджетного кодексу України та Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2014 рік”.
  Це питання порядку денного було обговорено керівниками району та депутатами районної ради. Участь в обговоренні взяли голова районної ради Микола Собченко, голова районної державної адміністрації Олександр Манчук, депутат Черкаської обласної ради Іван Костогриз, депутати районної ради Юрій Пономаренко, Олександр Нагаєвський, Іван Соколан, Олександр Вергал, Тетяна Говоркова, Валерій Буркацький, Сергій Кир’яченко та інші.
  По завершенню обговорення депутати, врахувавши окремі пропозиції, затвердили районний бюджет.
  Також депутатський корпус районної ради заслухав звіт постійної комісії районної ради з питань економіки, промисловості, будівництва, транспорту, сфери обслуговування, розглянув питання управління комунальним майном, внесення змін до Статуту комунального закладу ,,Золотоніський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” і Положення про організацію щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду та інші.
  За результатами обговорення питань порядку денного Золотоніською районною радою прийнято відповідні рішення.    

За матеріалами сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар