Екопрокуратура завадила киянину незаконно оселитися на черкаських берегах Дніпра

1

Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою виявлено факт порушення вимог земельного та водного законодавства при наданні у приватну власність земельної ділянки в межах Дмитрівської сільської ради.
Так, розпорядженням Золотоніської районної державної адміністрації у власність жителю міста Києва передано земельну ділянку площею 30 соток вартістю понад 120 тисяч гривень, що розташована в прибережно–захисній смузі Кременчуцького водосховища.

З метою скасування незаконного розпорядження райржадміністрації та визнання недійсним державного акту на право власності на землю Черкаським міжрайонним екологічним прокурором пред’явлено позов до Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області, який задоволено у повному обсязі.
Громадянина зобов’язано повернути у власність держави земельну ділянку, що за цільовим призначенням відноситься до категорії земель водного фонду річки Дніпро.
Повідомляє прес–служба Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: Прес-Центр

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар