Громада відстояла свою позицію

1

Минулим літом у Золотоноші на перехресті вулиць Обухова та Семенівська швидкими темпами київський бізнесмен споруджував автозаправну станцію. Восени вже навіть табло на новоспорудженому об’єкті замиготіло. АЗС перед новим роком була готова приймати клієнтів. Документи, судячи з усього, мали бути оформлені заднім числом.

Але проти роботи нової автозаправки в ме­жах житлового мікрорайону міста категорично висловилися жителі цього мікрорайону, пишучи листи в різні інстанції та звертаючись насамперед до міської ради. Разом із громадою свою принципову позицію проявив і депутат міської ради Микола Наконечний.
Зрештою люди добилися проведення громадських слухань з приводу облаштування на цьому місці згаданого об’єкта. І хоч представники різних експертних організацій запевняли, що такий об’єкт 5-ої категорії не несе загрози оточуючому середовищу, бо, мовляв, оснащений сучасним обладнанням і використовуватиметься на 85% потужності, все одно на громадських слуханнях жителі міста одностайно відмовилися від нього, порадивши власнику знайти для цього інше місце за житловим мікрорайоном. Це рішення підтримала й сесія міської ради, на яку завітали небайдужі жителі з вулиць Обухова й Семенівської.

Валентина ГАВРИШКЕВИЧ, газета Черкаський Край

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар