Допомога Євромайдану

1

Категорія: 

Дорогі золотонісці! Ми впевнені, багато з вас схвильовано спостерігає за подіями, що кояться в Києві і в усій Україні і не хоче лишатися осторонь, але з тих чи тих причин не може приїхати на Майдан, щоб підтримати своїх співвітчизників, що мужньо протистоять злочинному режиму влади. Серед них є і золотонісці, ровесники або не набагато старші від вас юнаки. 

Уже є кілька жертв. Озброєні до зубів беркутівці, що склали присягу лишатися відданими народу України, убивають і калічать наших дорогих співвітчизників, не бажаючи перейти на бік мільйонів повстанців, захищаючи антиукраїнську, антилюдяну владу.

Щодня стає дедалі більше поранених, скалічених. Декому вибили очі, у когось відтяло руку від вибуху гранати. Про трагедії родин, які втратили своїх синів, взагалі не вистачає слів розповісти. Це мужні вольові люди, які захищають не інтереси котроїсь із політичних сил, а прийдешнє життя своє і своїх дітей – народжених чи майбутніх.
Через істинно чоловіку гордість і мужність вони не кричать зі своїх сторінок в соцмережах, що потребують допомоги, але це так. Як людина, близький друг якої ходить по Майдану в бронежилеті й розплавлених від вогню черевиках, я свідчу: допомога Майдану потрібна щодня.
Насамперед, потрібні ліки або кошти на ліки. Лікарі безнастанно працюють, рятуючи життя людей, проводячи складні операції в не зовсім адекватних умовах, та попри те рятують наших безстрашних захисників. Кияни допомагають дуже активно, щодня приносять до Будинку профспілок актуальні медикаменти, теплий одяг і гроші.

Але й мешканці інших країв, як-от наша Черкащина, хочуть долучитися. Доведімо, що «земля Богдана і Тараса» - це не просто слова. Діяльно допомогти Майдану можна своєю присутністю, ліками і коштами.

За наведеним у попередньому абзаці посиланням ознайомтеся з поточними потребами революціонерів. Якщо хтось хоче передати гроші, то зв’яжіться зі золотоніською активісткою Тетяною (через телефон 0639495904, або контакт http://vk.com/asurabalata). Ваші кошти потраплять до рук лікарів, які зранку і вночі рятують поранених і скалічених. 

Для тих, хто хоче допомогти родині загиблого Юрія Вербицького, закатованого 21 або 22 січня, – номер рахунку Картка «Приватбанк» 5168 7572 4635 3249 Вербицька Ольга Ярославівна

Номер картки батька Сергія Нігояна ("Приватбанк"), застреленого 22 січня, - 5211 5374 4480 6900, отримувач - Нігоян Гарнік Серьожаєвіч. Адреса рідних - с. Березнуватівка Солонянського р-ну Дніпропетровської обл., вул. Шевченка, 8. Допомогти родині загиблого 22 січня білоруса Михайла Жизнєвського можна тут.  

Друзі, усі ви мабуть чули про хлопчину, якому відірвало руку у перший день протистоянь на Грушевського (якщо ж є такі, що не в курсі, див. сюди). Вдалося розшукати його батьків і з’ясувати номер картки Приватбанку, на яку охочі можуть надіслати грошову допомогу: 5168 7553 5335 2442, отримувач – Василенко Віктор Анатолійович (батько постраждалого). Також можна надіслати кошти через інші банки: код ОКПО отримувача – 14360570; код ОКПО Банку – 14360570; МФО банку – 305299; рахунок отримувача – 29244825509100. Хлопця звати Сашко, йому 18 років, майбутній архітектор. На протез потрібно 60 тис. гривень. Не будьмо байдужими!

Речі, що кояться навколо, вже чимало змінили в ментальності багатьох із нас. Нам випало жити в тяжкий час, але бодай маленька участь навіть школяра допоможе перемогти. Не лишаймося осторонь, будьмо єдиними!

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар