Розпочалась підготовка до районних змагань ,,Найспортивніше село”

1

Категорія: 

17 січня, відбулося засідання  Оргкомітету по підготовці та проведенню районних змагань ,,Найспортивніше село 2014”, яке провела заступник голови районної ради, голова Організаційного комітету Валентина Ярош. Також у роботі Оргкомітету взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Пузєєв.

Перед початком засідання оргкомітету, Валентина Іванівна зазначила, що головним завданням цього надзвичайно важливого загальнорайонного заходу є залучення сільського населення до занять фізичною культурою і спортом, організація активного відпочинку, зміцнення здоров’я, а також пропаганда здорового способу життя серед усіх верств населення.
Голова районного ФОК ,,Колос” Олександр Бут ознайомив присутніх на нараді з основними розділами ,,Положення про проведення у 2014 році змагань ,,Найспортивніше село”. Олександр Іванович повідомив присутніх, що програма змагань з видів спорту залишається така як і у минулому році - дартс, міні-футбол, перетягування канату, армрестлінг, гирьовий спорт, шахи, шашки, настільний теніс та легкоатлетичний  крос у фінальних змаганнях.


Члени організаційного комітету обговорили основні моменти підготовки до районних спортивних заходів, зокрема, приділили значну увагу питанням жеребкуванню команд та учасників, визначення результатів та проведення змагань з окремих видів спорту, можливості проведення зональних змагань з перетягування канату на відкритих майданчиках за належних погодних умов. До Положення про проведення у 2014 році змагань ,,Найспортивніше село”, шляхом голосування, членами організаційного комітету було внесено окремі зміни та доповнення.
Організаційним комітетом було вирішено, що змагання з дартсу серед сільських голів зараховуватимуться у основний загальнокомандний залік, а також надано можливість у змаганнях з армрестлінгу учасникам з низьким зростом використовувати спеціальні підставки.
Підводячи підсумки засідання, голова Організаційного комітету Валентина Ярош, подякувала присутнім за конструктивну роботу та відзначила, що загальнорайонні змагання ,,Найспортивніше село” повинні відбутися і бути цікавими для різновікової категорії жителів району, адже таке районне спортивне свято дасть можливість залучити велику кількість населення Золотоніщини до занять фізичною культурою і спортом. 

За матеріалами сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар