Свято від Еко маркета (Відео)

1

Категорія: 

Минула  субота, 11 січня   в Золотоноші  стала справжнім святом, яке для своїх покупців влаштував  економний супермаркет «Еко маркет» - новий магазин, що відкрився у місті за тиждень до  нового року. Відбувся  розіграш   обіцяних «Еко» сертифікатів  і святковий концерт, покупцям  і дітворі, що брала участь в іграх і конкурсах, дістались подарунки і призи.

Все почалося з самого ранку і тривало до смерку. Першим  100 покупцям, які  11 січня  здійснять покупку  одним чеком від 100 гривень, гарантувався подарунок  від нового магазину. Бажаючих його отримати було набагато більше,  не минуло й години, як набралась перша сотня. В «Еко маркеті» суботнього дня було дуже багато покупців. Всі  охочі спробувати своє щастя  реєстрували свої чеки і вкидали у скриньку для розіграшу сертифікатів, що відбувся на пагорбі  під магазином. Тут була влаштована сцена, грала музика, червона стрічка, яку опівдні  урочисто перерізала команда представників — заступник міського голови Світлана Суддя, начальник  управління економіки  Вікторія Остроглазова, головний  міськрайонний  санітарний лікар Володимир  Карпенко, директор  Золотоніського магазину мережі  «Екомаркет».
Розіграш сертифікатів проходив весело і емоційно. В   лототроні  повно  чеків-папірців, що назбирались з дня відкриття магазину й по 11 січня включно. Барабан крутили діти, витягаючи щасливі чеки. Першим і досить скоро з цим впорався  Антон Демиденко, третьокласник з міської школи №2 (його мама працює на «Еконії»). Він витяг  номерок  пенсіонерки   Валентини Грінченко.

— Ніколи більш як на карбованець нічого не вигравала, а тут така удача, раділа  жінка, за професією педагог, котра зі своїм чоловіком-офіцером  по гарнізонах попоїздила по світу. — В честь такої удачі 13 січня відсвяткуємо день народження сина, котрий проживає в Дніпропетровську. Тепер я постійний покупець цього маркету, в якому за сертифікат в 1 тисячу гривень можна скуплятись  протягом цього року.

А з розіграшем  сертифікатів на 2 тисячі й 5 тисяч гривень було складніше. Ведучий називав прізвище щасливчика, а  того в цей момент не було серед присутніх і лототрон доводилось крутити далі, щоб дотриматись передбачених умов особистої присутності учасника. Тому  на сертифікат в 2 тисячі гривень щасливчика доводилось  розкручувати хвилин 40, поки таким не стала Оксана Малихіна  (сімейство було в повному складі–чоловік Вадим і маленька Софійка в батька на руках,старший Назар  розважався в дитячому гурті).

Неабияк попереживати присутнім довелось і за сертифікат в 5 тисяч гривень.Назвали пару десятків прізвищ  потенційних щасливчиків, які в той момент не обізвались, аж поки  із натовпу не помахала рукою  Наталя Сарана.

— Це  8-річна донька Софійка його виграла! Бо ж  робочий день і я була на роботі (працює молода жінка в районному відділі економіки), а донька весь день вертілась у супермаркеті і, виявляється , недаремно!

Серед численних   покупців  «Еко маркету» в очі впадала  молода  сімейна пара Гавриленків, Олену й Ігоря та їхніх діток Дмитрика й Софійку я там сфотографувала, вони теж перед тим як з покупками вирушити додому, в один голос заявляли, що  «Еко маркет»--їхній магазин. А потім  при розіграші сертифіката на 5 тисяч гривень ведучий називав і  Олену Гавриленко.Ось так  до них зовсім близько була фортуна, але вона птиця примхлива, перебірлива.

Того дня під «Екомаркетом» досхочу натішились діти, натанцювались з клоунами-велетнями, нарозважались в іграх та конкурсах, отримуючи подарунки.  Присутні одержали насолоду від виступу  дівочого ансамблю   «Врода» з Києва.

Валентина  Гавришкевич, Черкаський Край

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар