У Золотоноші видали казку про рідне місто (ФОТО)

1

Категорія: 

Приємним сюрпризом для маленьких золотонісців стала «Казка про дівчину Злату і її Золоте місто», яку міська влада подарувала дітям на новорічні та різдвяні свята.

Яскраво оформлена книга вийшла накладом одна тисяча примірників. Зі слів міського голови Золотоноші Віталія Войцехівського, це ще не межа, оскільки попит на казку – великий, тож її тираж доведеться подвоїти. Також він повідомив, що видання замовлене з метою популяризації рідного міста і виховання патріотизму серед найменших його мешканців.

Казка – ще один варіант походження назви міста Золотоноша. В ній ідеться не лише про боротьбу золотокосої дівчини та сміливого козака з бусурманським ханом Громобієм, а й про відбудову зруйнованого ним міста. Твір написаний у поетичному жанрі, доволі оптимістичний. Ознайомившись з ним, у читача виникає надія, що Золотоношу чекає світле майбутнє.

Планується, що «Казку про дівчину Злату і її Золоте місто» введуть до позакласного читання для дітей молодшого віку в усіх місцевих школах.

Автором казки є член Національної спілки журналістів України Ніна Жук. Працював над книжкою творчий колектив видавництва Юлії Чабаненко, а ілюструвала художниця Аліна Шпак.

Як розповіла «Прочерку» авторка казки Ніна Жук, на написання її надихнув міський фестиваль чорнобривців, якому цього року присвоїли статус Всеукраїнський.

– Як прийшло натхнення? Дуже просто! Я ж люблю своє місто. А ще пригадувала фестиваль чорнобривців, коли до нас стільки гостей приїхало, всі у вишиванках… Крім того, на святі ми задумалися про те, що хотілося б дарувати на згадку не просто сувенірну продукцію у вигляді, наприклад, магнітів, а й щось, що було б практичним та справді значущим, – розповіла Ніна Жук. – Ця казка – унікальна. Я ніколи не чула, щоб десь існувала казка саме про місто.

За її словами, казку вже встигли полюбити не лише діти, а й дорослі.


 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Чи можна десь придбати цю книжку?

Додати новий коментар