Зерно Держрезерву, яке зникло в ДП «Златодар», так і не знайшли

1

Зерно Держрезерву, нестача якого на зберіганні в ДП «Златодар» виявила в липні 2013 року ревізія, на сьогоднішній день не повернуто. Куди зникло це зерно, також не з'ясоване. Матеріали направлені до правоохоронних органів. Про це, відповідаючи на запитання інформаційного агентства повідомив голова Держрезерву України В'ячеслав Коритко.

Нагадаємо, 24 грудня 2013 Господарський суд Черкаської області задовольнив позов Державного агентства резерву України до державного підприємства Держрезерву «Златодар» (м. Золотоноша) про зобов'язання повернути зерно, передане на зберігання, та стягнення 20383 138,21 грн. Апеляцію на це рішення суду подано не було.

Як пояснив В'ячеслав Коритко, в липні 2013 року Державною фінансовою інспекцією України проводилася планова ревізія фінансово-господарської діяльності Державного агентства резерву України та підприємств - відповідальних зберігачів матеріальних цінностей державного резерву. Під час ревізії було виявлено нестачу зерна врожаю 2011 року. У рішенні суду міститься конкретна цифра: не вистачало 8,7 тис. тонн пшениці 2-го і 3-го класу.

- Незважаючи на те, що ДП «Златодар» входить до сфери управління Держрезерву, це підприємство є самостійним суб'єктом господарювання і несе відповідальність за своїми зобов'язаннями самостійно, в тому числі і за зобов'язаннями перед Держрезервом, - пояснив пан Коритко необхідність звернення Держрезерву до суду. - За порушення умов контракту генерального директора ДП «Златодар» Андрія Лошакова звільнений з посади. Матеріали по виявлення нестачі зерна направлено до правоохоронних органів.

Нагадаємо, у вересні 2013 року нині вже покійний Володимир Лук'янець, який з 2003 про червня 2011 очолював ДП «Златодар», на прес-конференції висловив свою стурбованість станом справ на підприємстві.

- За два роки, як я пішов за станом здоров'я з посади керівника, там - вже четвертий директор. Це ж ненормальне явище! Абсолютно! Місто це не хвилює, область не хвилює, - зазначав Володимир Лукич.

За матеріалами chpravda.com

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар