На Золотоніщину завітала поштова естафета «Черкащина – серце України»

1

Категорія: 

Днями Золотоніщина прийняла поштову естафету «Черкащина – серце України». Організатором та виконавцем поштового проекту є  громадський діяч, активний представник Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м. Києві, філателіст Олександр Канівець.
Заходи розпочались з покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку в м. Золотоноша, до погруддя Г. Сковороди в с. Коврай, відвідування музею Г.С. Сковороди. Презентація філателістичної виставки, створеної за результатами проведення поштової естафети «Останнім шляхом Кобзаря», відбулась у фойє міського будинку культури. На ній широко представлені спеціально виготовлені поштові конверти, листівки, марки із зображенням визначних місць та людей.

У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Андрій Ляпкало, начальник відділу культури і туризму  райдержадміністрації Ірина Юхименко, представник відділення поштового зв’язку Ніна Івашина, головний редактор газети «Вісник Золотоніщини» Ольга Чукмарова.
На завершення поштової естафети філателістичний матеріал, зібраний з усіх куточків Черкащини, увійде в експозицію «Черкащина – серце України», яка буде передана на довічне зберігання до Черкаського обласного краєзнавчого музею.
Після проведення виставки представники Золотоніського відділення Укрпошти відправили поштову кореспонденцію у спеціальному конверті згідно з графіком Естафети.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар