Благодійна акція «Ти не один!»

1

Категорія: 

Так називалася передноворічна і передріздвяна акція лідерського та волонтерського активу шкіл району. Її учасники побували в Черкаському обласному притулку для неповнолітніх «Теплий дім». Організатори заздалегідь дізналися, хто зараз там проживає, і в кожній школі почали готувати подарунки для дітей, які залишилися без піклування найрідніших людей і опинилися в стінах державного закладу.

   - Нас приємно здивували в кожній школі, де підготували розкішні, просто грандіозні сюрпризи для 24-ох жителів «Теплого дому», - розповідає методист відділу освіти Валентина Денисенко, яка не вперше організовує такі акції. – І в’язані шапка та шарф, і м’якенький домашній халат, і величезна іграшкова машина, і все-все інше, що було дбайливо запаковано до багажу Діда Мороза…

   Цього разу, окрім подарунків, золотоніські лідери привезли підопічним притулку ще й велику святкову програму. Творчі колективи районного будинку дитячої та юнацької творчості разом зі своїми наставницями Ларисою Редькою, Валентиною Піскун, Надією Камшою запросили дітей в умовну подорож країнами світу, приготували багато конкурсів з численними призами, кожен номер починали й закінчували побажаннями щастя.
   Казковою вийшла церемонія вручення подарунків, яку, звичайно, вислухавши кожного, проводив Дід Мороз. А потім всі діти, вмостившись на килимі, почали розгортати призначені їм пакунки. Дивувалися, захоплювалися, раділи й не втомлювалися дякувати за маленьке диво, яке створили для них школярі із нашого району.

Наш кор., Золотоніська РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар