На лівобережжі лелека скористався новорічними вихідними, але не ледарював

1

Категорія: 

У новорічну ніч  в пологовому відділенні  Золотоніської районної лікарні народився один хлопчик, а  вдень — дівчинка.
За 7 днів нового року народилося  12 дітей.  А за ввесь  2013 рік в цьому пологовому відділенні народилося  589 дітей (на 70 менше, ніж в попередньому 2012 році). За 2013 рік у Золотоноші й Золотоніському районі разом  народилося 669 дітей (різниця пояснюється тим, що народжують не тільки  «вдома»).

А у пологовому відділенні  Чорнобаївської районної лікарні  1-го січня  пологів  не було і вихідні тривали протягом   трьох днів, бо попередні пологи були 29.12.2013 р. Зате  2 січня  25-річна   жінка з черкаською пропискою  Леся  Анатоліївна  Кириченко  народила  хлопчиків-близнят  вагою    2700 і 1900, ставши  відразу багатодітною мамою, адже в сім`ї  вже є старша дитина.

А всього за минулий рік у пологовому відділенні  Чорнобаївської районної лікарні народилося  376 дітей.

У пологовому  відділенні  Драбівської районної лікарні   перша  дитина  в новому році народилася  аж  6 січня, зате це хлопчик-богатир  вагою 4320 грамів у Надії  Іванівни Мельник  з села  Рацюківщина цього ж району, він — друга дитина в сім`ї. Його  мають назвати Микитою, якщо  таке ім`я схвалять на сімейній раді. А всього за минулий рік  у Драбівській рай лікарні народилося 189 дітей.

Валентина  Гавришкевич, "Черкаський край"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар