Золотоніщина відзначила 60-річний ювілей області

1

Категорія: 

 З нагоди святкування 60 – річчя з дня заснування Черкаської області та святкування Різдва Христового 7 січня були проведення новорічні ранки для дітей та благодійний різдвяний обід для інвалідів у приміщенні територіального центру.

Також не були обділені увагою заслужені ветерани війни та праці. Для них у актовому залі технікуму ветеринарної медицини відбувся різдвяний вогник.
У цей святковий день біля центральної ялинки міста працівники культури  влаштували для золотонісців Різдвяне дійство з мистецькою програмою «Коляда прийшла..». Очільники району та міста щиро привітали всіх з новорічними святами та 60-річним ювілеєм області.
Упродовж всього дня проводились концерти та привітання з нагоди свята, а на завершення мешканці Золотоніщини милувались святковим феєрверком.
Також цього дня голова РДА Олександр Манчук та голова районної ради Микола Собченко відвідали ТОВ АФ «Маяк» в с. Піщане, де почесних гостей привітали з Новим роком та Різдвом Христовим, а також з 60-річним ювілеєм Черкащини працівники Піщанського сільського будинку культури щиро.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики
апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар