«Сонце в кишені» дасть перший концерт в Черкасах

1

Категорія: 

Молоді золотоніські музиканти дадуть перший концерт в одному з арт-закладів Черкас. На такому музичному «квартирнику» будуть представлені авторські композиції і відомі хіти. Творчий вечір відбудеться 19 січня в 19:00.

«Сонце в кишені» почали свій творчий шлях у серпні 2013 року. Але не дивлячись на свій не такий вже і великий період існування, музиканти добре зігралися і разом написали 10 композицій. Один з учасників групи Олександр Дубина зізнається, що цього року хлопці планують записати пісні у студії звукозапису:

- Це наш перший концерт такого плану в Черкасах, - розповідає Олександр. - Ми сподіваємося, що все пройде відмінно і атмосфера вечора сприятиме позитивному настрою наших слухачів. Якщо ти не можеш жити без музики - життя рано чи пізно приведе тебе до того, що ти будеш грати в групі або писати пісні.

Популяризувати свою творчість музиканти будуть у відомому арт-закладі НеКафе «Time is ...», де такі «квартирники» вже стали традиційними. Адміністратор Андрій Чернега акцентує увагу на тому, що в Черкасах мало відомих музичних груп, а такі творчі вечори дають можливість музикантам розвиватися:

- Сьогодні Черкаси більш выдоме, як місто художників, ніж музикантів. Хочеться, щоб і музична сфера теж розвивалася, щоб молодь могла виступати і ділитися своєю творчістю з іншими. - Каже Андрій. - Сьогодні таких вечорів хотілося б проводити якомога більше.

Тематичний репертуар «Сонце в кишені» досить різноманітний. Хлопці співають про все: від любові до пошуків себе, і головне, їх можна заслухатись і втратити рахунок часу. Всі бажаючі відчути особливу атмосферу, послухати гарну музику, підтримати молодих музикантів зможуть це зробити 19 січня о 19:00.

Відеозапис невеличкого виступу гурту:

За матеріалами 0472.ua

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар