Відбулася гра КВН "Сміх заради життя" (Відео)

1

Категорія: 

Жительку нашого міста Шитик Юлію (1981 року народження) спіткала біда, вона захворіла на онкологічну хворобу, тому керівництво нашого міста вирішило влаштувати благодійний КВН, який  мав назву "Сміх заради життя ". А куратором цього дійства став директор БДЮТу Олександр Михайлович Омельченко. У цій грі взяли участь 4 команди:
"Екстрим" (представники технікуму ветеринарної медицини), "Статус" (представники БДЮТ), "Активія" (представники освіти міста), "Веселі чинуші" (представники міськвиконкому), повідомляє сайт школи №3.

В склад команди "Активія" ввійшли вчителі міських шкіл (крім гімназії). Від школи №3 в ній були Ткаченко Віктор Васильович (вчитель географії та економіки ), Ізвозчик Руслан Олександрович (вчитель фізкультури), Онуфрійчук Наталія Михайлівна (заступник директора з виховної роботи), Лукьященко Валентина Іванівна (вчитель математики), Бузенко Світлана Анатоліївна (вчитель математики), Передерій Олександра Олександрівна (практичний психолог), Вербицька Ірина Анатоліївна (педагог-організатор) та Дубинець Наталія Владиславівна (вчитель молодших класів ). а капітаном команди освіти був Пузєєв Олександр Олександрович (директор школи №6) 

Почесне жюрі працювало у такому складі: Войцехівський Віталій Олександрович (міський голова), Компанієць Валентина Миколаївна (директор Приватбанку), Корнетов Олексій (директор "Еконії"), Міхновська Оксана (приватний підприємець), Жук Ніна (голова кореспондентської спілки) , Купченко Андрій та Манчук Олександр.

Перший конкурс веселих і кмітливих відкрили "Візиткою", де кожна команда мала презентувати себе. "Активія" розпочала свій вистув з пісні, присвяченої КВК, потім показала сценку, в якій розповіла про те, як у кожній школі дізналися про те, що грають в КВК, а на завершення подарувала глядачам пісню "Вместе". За цей конкурс освітяни отримали оцінку "відмінно".
ІІ конкурс "Розминка" був перевіркою винахідливості та кмітливості, бо за 30 секунд потрібно було продовжити розпочату байку, що ходить містом .

Завданням ІІІ конкурсу було створити гумористичні шаржі на сучасних зірок. Команди "Екстрім" і "Статус" показали золотоніських зірок, команда "Активія" -  зірок з серіалу "Свати ", а "Веселі чинуші" продемонстрували гурт "Віа Гру" на пенсії.

ІV конкурс мав назву "Домашнє завдання", яке команди готували за темою "Моя Золотоноша  маленька та хороша". Команда "Активія" підготувала свій виступ у форматі телепередачі "Ревізор". В ролі ведучої Ольги Фреймут виступила Онуфрійчук  Наталія Михайлівна, яка показала , що відбувається в школах міста та БДЮТ, та дала поради.

А по закінченню несподівано на сцені з "явився Василь Жадан і подарував глядачам свої пісні .

А переможцем КВН стали "Веселі чинуші ". Вони не набагато випередили "Активію", яка посіла ІІ місце.
За "Актвією" розташувався "Статус", а четверте місце отримала команда "Екстрим". Вітаємо наших педагогів з успішною і результативною грою, яка подарувала глядачам безліч позитивних емоцій!

Благодійний КВН "Сміх заради життя" зібрав для Шитик Юлії близько 5 тисяч гривень, а голова райдержадміністрації пообіцяв , що район подвоїть цю суму.
Бажаємо Юлії життєвих сил, оптимізму та швидкого одужання!

За матеріалами сайту школи №3

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар