Кропивнянський дитбудинок отримав гостинці від святого Миколая

1

Категорія: 

Як  у день  святого Миколая   не повірити в казку як дітям, так  і дорослим! Таке не виходило з думки  вчора, 19 грудня, в день Святого , куди Миколая в Кропивній, у дитячому будинку для дітей шкільного віку.
Багато гостей звідусіль, подарунків — як з рогу достатку. Гості з Черкас—голова обласної ради Валерій Черняк  та представник житлово-комунального департаменту облдержадміністрації  Людмила Зарічна, студенти-шефи з  пожежної академії імені Героїв Чорнобиля разом з викладачем-методистом  майором  Марією Осипенко. Із Золотоноші—керівники району Микола Собченко і Олександр  Манчук ,керівник районної служби у справах дітей  Ніна Засенко, представники спонсорів із Золотоніського масло комбінату і райспоживтовариства, «Черкасирибгоспу».

Директор дитячого будинку Тетяна Філіпова  вручила  Валерію Петровичу щойно  вишиту картину Святого Миколая руками їхнього старшокласника Артема Вертецького, до якої він приклався руками й перехрестився. А сам Артем в ту хвилину був високо в небі—він в цей час летів до  Америки . Туди на відпочинок  полетіло аж 9 дітей з дитбудинку (одна дівчинка полетіла до Іспанії), щоб  у колі родин, котрі їх запросили, зустріти Новий рік і Різдво, а назад вони повернуться 15 січня.  Всього в дитбудинку 33 дітей, переважно старшокласники, а в молодших класах—одна—дві дитини. Торік було 18 випускників, діти вступили хто в училище, коледж, технікум, а хто й до університету. Дітям тут тепло і затишно, забезпечені всім необхідним. Тут діти з усієї області і жодної дитини із Золотоніського району,де  надають  перевагу сімейному вихованню—створено  4 дитячі будинки сімейного типу і 5 прийомних сімей.

 

--Гадаю, з юним  автором картини я ще познайомлюся особисто, --сказав Валерій  Петрович.—На день святого Миколая це не перший заклад, котрий я відвідав, але тут вперше й приємно здивований такими чудовими умовами для дітей, радий, що вони мають можливості далі навчатися й стати хорошими людьми. Дитячому будинку потрібен хореограф?—з цим допоможемо, адже у випускників культосвітніх училищ теж є проблема з працевлаштуванням. Допоможемо не тільки з цим, а й  в іншому, де відчуваєте потребу.

Гості оглянули цей будинок, в якому стараннями влади зроблено дуже багато, щоб діти почувалися як дома (відверто-- не в кожній родині середнього достатку  є те, що мають тут діти). Кімнати для підготовки, для відпочинку, столова, де вони вчаться самостійно готувати,медична кімната, актовий зал. З дитячого будинку теплим переходом діти звідси ходять на заняття до Кропивнянської середньої школи. Товаришують з місцевими дітьми, їх нерідко  з дозволу до себе беруть в гості місцеві школярі.

 

А на день Миколая діти з дитбудинку були артистами, виступаючи зі сцени поперемінно зі студентами пожежної академії.  Учениці Вікторія Харченко, Юлія Мірошнікова, Олександра Топчій, Світлана Ковалець   співали зі сцени і виглядали справжніми красунями. А потім учні  не могли відірвати очей, як виступали студенти: Вікторія Пальчинська, Олеся Осипчук, Ірина Луб`янова, яку дотепну хореографічну композицію  підготували хлопці й дівчата. Так багато було щирості й тепла,що дорослі не приховували захоплення й дружно аплодували. Святий Миколай  творив свою щедру казку.

Валентина Гавришкевич

газета "Черкаський край"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар