На Золотоніщині створено районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги

1

Категорія: 

18 грудня 2013 року відбулась двадцять друга сесія Золотоніської районної ради шостого скликання, яку провів її голова Микола Собченко. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Манчук, депутат обласної ради Іван Костогриз, начальник управління організації надання медичної допомоги дорослому населенню, бухгалтерського обліку та кадрової роботи Департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Лариса Кошова, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, представники місцевих засобів масової інформації, сільські голови.

 

У ході засідання депутатами обговорено 19 питань, які попередньо було розглянуто на засіданнях постійних комісій районної ради та засіданні президії.
На початку депутати прийняли три районні програми, внесли доповнення до раніше затверджених районних програм та обговорили і підтримали внесення змін до районного бюджету на цей рік.

Варто зазначити, що особливу увагу в ході своєї роботи депутати приділили питанню створення комунального закладу «Золотоніський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».

 

Першим до виступу з цього питання було запрошено головного лікаря Золотоніської центральної районної лікарні Сергія Примака. Сергій Васильович проінформував присутніх про основну мету задля якої створюється комунальний заклад, етапи створення та принципи його роботи. В обговоренні також виступили депутати районної ради Юрій Пономаренко, Лариса Насальська, Олександр Нагаєвський, Іван Соколан та інші.

Підсумок у розгляді питання підбили голова районної державної адміністрації Олександр Манчук та голова районної ради Микола Собченко.

 

Зокрема, Микола Георгійович зазначив, що реалізація цього досить цікавого і вкрай важливого для району проекту – складний процес, але його виконання потрібно провести максимально якісно. При його реалізації відбудеться покращення якості та наближення медичних послуг до жителів сіл. Кожен депутат районної ради повинен відстоювати інтереси жителів сільських громад, дбати про їх благополуччя.

Водночас депутати призначили головного лікаря новоствореного комунального закладу.

 

Окрім того, вони заслухали інформацію про хід виконання районної програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів Золотоніського району на 2011-2015 роки, звіт про роботу тимчасової контрольної комісії районної ради щодо здійснення контролю за станом і якістю ремонту доріг на території району, розглянули перспективний план роботи Золотоніської районної ради VI скликання на 2014 рік, питання земельних відносин, управління комунальним майном та інші.

За результатами обговорення питань порядку денного районною радою прийнято відповідні рішення.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар