Подарунок центральній районній лікарні

1

Категорія: 

 День Святого Миколая на Золотоніщині розпочався з приємної події – Золотоніській центральній районній лікарні, вірніше її акушерсько-гінекологічного відділенню, влада подарувала дуже корисний прилад – СИПАП для новонароджених.

  Фахівці стверджують: СИПАП – унікальний апарат, тому що заміняє практично все: і кисневу терапію, і штучну вентиляцію легень. Це обладнання, яке стимулює дихання у новонароджених дітей. Потреба у його використанні виникає часто, тому що він необхідний не тільки дітям з маленькою вагою, але й новонародженим, які мають вади нервової системи і порушення функції дихання. Треба зазначити, що з кожним роком, як говорить статистика, потреба в цьому апараті зростає. Також слід зауважити, що цей прилад високовартісний і є в наявності не у кожному медичному закладі районного рівня. І те, що СИПАП з’явився у нашій лікарні – це велика заслуга влади і керівництва ЦРЛ.


   Вручити цінний подарунок працівникам лікарні прийшли очільники району і міста. Голова райдержадміністрації Олександр Манчук сказав, що медицина – пріоритетний напрямок роботи влади, тому ця галузь буде профінансована і медики отримають ще багато подарунків від влади. Зокрема, зараз поступають нові матраци для стаціонарів ЦРЛ. Голова районної ради Микола Собченко наголосив, що СИПАП потрібен відділенню для того, щоб жінки мали впевненість, що з їхніми дітьми все буде добре, щоб майбутні матуся себе спокійно почували, адже влада дбає про майбутн6є покоління району і прагне захистити жінок від різних непередбачуваних ситуацій. Від імені сільських голів району виступила староста – сільський голова Дмитрівки Любов Іллічова: всі сільські ради виділили субсидію на прилад по 2 тис. грн., тому з рештою 68 тис. грн.. – внесок від сільських рад Золотоніщини. Сільські громади завжди допомагали ЦРЛ і надалі підтримуватимуть лікарню, тому що здоров’я людей – найголовніше. А мер міста Віталій Войцехівський зазначив, що якщо добрі справи робити всім разом, то все вдається.


   До вітального слова долучився і представник ТОВ «Еконія», адже ця компанія теж внесла кошти для придбання приладу, що рятує життя дітей. Документи на апаратуру передали завідуючому акушерсько-гінекологічного відділенням Миколі Кучеру та лікарю- неонатологу, яка постійно працюватиме з СИПАПОМ, Людмилі Козак. Лікарі щиро подякували владі та попросили не зупинятися на досягнутому і презентувати для потреб лікарні інше додаткове медичне устаткування.

Наш кор., газета Златокрай

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Дякую. Даже приёмной.

Додати новий коментар