Школярі взяли участь в чемпіонаті зі стрільби з луку

1

Категорія: 

  Черкаські лучники знову підтвердили свої здібності на відкритому місцевому чемпіонаті зі стрільби з луку в приміщені.
Змагання приурочили до 70–річчя визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників. Протягом трьох днів більше 60 лучників області боролися за першість. Черкаські Робін Гуди  показали найкращий результат.

Вісімнадцять метрів – саме з такої відстані потрібно влучити в мішень, аби вибороти перше місце. У місцевому чемпіонаті взяли участь 66 лучників з них 25 спортсменів, які займаються стрільбою з лука менше року.

   За першість змагалися лучники трьох шкіл області: Черкаської КДЮСШ № 2, Золотоніської та Христинівської спортивних шкіл. Свою вправність з луком показували як спортсмени початківці, так і майстри спорту України. Юлія Щепак бронзова призерка України.  Вона переконана, що такі змагання – є хорошим тренуванням для юних лучників. 

   Найкращий результат у двох категоріях  командної першості,  (1999 р.н. і старші) та 2000рік і молодші,  показали лучники з Черкас. У категорії «новачки» золото здобув черкасець - Радом Шафаров. У категорії кадети  2000 р.н  серед хлопців перше місце у черкасця - Геннадія Бондара, серед дівчат у Тетяни Філіпової із Золотоноші. У категорії кадети  1997-1999 р.н  першість здобув лучник із Христинівки -  Степан Лазаренко.  А Юлія Щепак здобула золото у категорії «найстарші».  Наступні змагання, де показуватимуть свою вправність черкаські лучники, буде Чемпіонат України, який відбудеться наприкінці січня у Сумах. 

За матеріалами "Черкаський Спорт"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар