Наш танцювальний дует переміг у Тернополі

1

Категорія: 

У хвилюючій події пощастило взяти участь танцювальній парі з Золотоноші Олесі Орленко й Олексію Вірсті. В Тернополі з 5 по 8 грудня відбулася дев’ята Всеукраїнська танцювальна олімпіада, в якій взяли участь понад дві тисячі танцюристів, що представляли Україну, Росію, Білорусії, Молдову. Учасників олімпіади оцінювало професійне журі, яке очолював Микола Коваленко, учасник проекту «Танці з зірками».

Учасники змагань боролися за звання найкращих у таких танцювальних жанрах як джаз, модерн, балет, данс-шоу, степ й інших. Золотоніська пара брала участь у п’ятьох дисциплінах і виборола три золоті й дві срібні медалі, тож повернулися додому олімпійськими чемпіонами.
Нещодавно в Черкасах відбувся чемпіонат області з сучасної хореографії, на якому пара Олеся Орленко-Олексій Вірста була нагороджена трьома золотими медалями й отримала звання чемпіона області.
На запитання, кому вони завдячують своїми перемогам, обоє в один голос відповідають: «Людмилі Вікторівні Федині, нашому хореографу-керівнику».

Валентина ГАВРИШКЕВИЧ

За матеріалами "Черкаський край"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар