Засідання робочої групи з питань легалізації ринку праці

1

Категорія: 

11 грудня у місті Золотоноші під головуванням першого заступника міського голови Артема Омеляненка, за участю представників структурних підрозділів міськвиконкому, роботодавців міста відбулося засідання робочої групи з питань легалізації ринку праці. На заході розглянуті питання реалізації у місті завдань Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць, легалізації ринку праці,  обговорено завдання та перспективи на 2014 рік.

Заступник міського голови розповів про впровадження нових інструментів, передбачених у Законі України «Про зайнятість населення», щодо стимулювання створення нових робочих місць та працевлаштування осіб, які не можуть конкурувати на рівних на ринку праці в сучасних умовах. Артем Миколайович наголосив, що всі зусилля влади необхідно спрямувати на безумовне впровадження соціальних ініціатив Президента України для покращення якості життя містян.
 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар