Рік дитячої творчості

1

Категорія: 

Нинішній рік відповідно до Указу Президента України оголошено Роком дитячої творчості. Мета заходів, які проводяться в рамках цього періоду, – сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їхнього творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей, організація змістовного дозвілля, удосконалення виховної роботи та розбудова системи позашкільної освіти.

Соціальними ініціативами Президента Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» проголошується низка гарантій, яка сприятиме всебічному розвиткові кожної дитини, зокрема: розвиток і оздоровлення обдарованих дітей, започаткування з 2013 року Президентської програми для найталановитіших «Інтелектуальне майбутнє України», кожній дитині – можливості для розвитку творчих здібностей.
На Золотоніщині проведення заходів Року дитячої творчості та реалізація Президентських ініціатив стали поштовхом для розвитку і модернізації позашкільної освіти, виявлення талантів серед юнацтва та молоді, підтримки їхніх творчих, інтелектуальних, спортивних досягнень та заохочення лідерських якостей. На контролі влади – робота гуртків, спортивних секцій, клубів і центрів за інтересами, особливо у селах району, адже заклади позашкілля мають працювати максимально наближено до дітей.
Золотоніський район посідає в області одне з перших місць щодо охоплення учнів позашкільною освітою – цей показник становить 73 відсотки.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики
апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар