На колегії розглянули показники економічного і соціального розвитку району

1

Категорія: 

28 листопада 2013 відбулось засідання колегії Золотоніської районної державної адміністрації за участю голови районної ради Миколи Собченка, першого заступника голови Олександра Пузєєва, заступників голови, голів сільських рад, керівників структурних підрозділів РДА, начальників відділів.
На порядок денний вносилось декілька важливих питань, зокрема: про підсумки економічного  і соціального розвитку району за 9 місяців 2013 року та хід виконання завдань, визначених указами Президента України, відповідними рішеннями Кабінету Міністрів України доповідав Володимир Денисенко, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі.

Як зазначив Володимир Миколайович, згідно оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення за 9 місяців 2013 року район знаходиться на 3 місці, зокрема:
- економічний розвиток – 18 місце;
- інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність – 10 місце;
- сфера державних фінансів – 2 місце;
- споживчий ринок – 11 місце;
- населення та ринок праці – 1 місце;
- житлово-комунальне господарство – 14 місце;
- рівень злочинності – 2 місце.
Також був проведений порівняльний аналіз з минулим роком таких галузей: виробництво та реалізація промислової продукції, сільське господарство, тваринництво, виробництво сільськогосподарської продукції, транспорт і зв’язок, торгівля та послуги, інвестиційна діяльність та будівельна й інші.
Питання про  стан розрахунків за оренду земельних та майнових паїв, укладання соціальних угод та виплати заробітної плати в сільськогосподарських підприємствах району висвітлили в.о. начальника управління агропромислового розвитку Володимир Побиванець та начальник управління праці та соціального захисту населення Інна Лузан. За словами Володимира Григоровича добробут сільського населення та розвиток сільських територій у великій мірі залежить від виробничої діяльності сільськогосподарських підприємств та своєчасного розрахунку за земельні і майнові паї». Таким чином, за 10 місяців 2013 року  сільськогосподарські та приватні підприємства Золотоніського району уклали 106 угод із сільськими радами на суму 2 млн. 297 тис. грн., із розрахунку – за 1 га сільськогосподарських угідь 81 грн. 9 сільськогосподарських підприємств інвестують в соціальну сферу села  без укладання соціальних угод.
Про хід передачі у власність та користування земель сільськогосподарського призначення державної власності доповідав начальник управління Держземагентства у Золотоніському районі Черкаської області Микола Бакуменко. «За одинадцять місяців 2013 року Головним управлінням Держземагентства у Черкаській області видано 13 наказів про розробку документації із землеустрою щодо передачі у власність громадянам земельних ділянок загальною площею 11,1286 га на території Чапаєвської, Коробівської, Домантівської, Деньгівської та Дмитрівської сільських рад, а також 19 наказів про розробку документації із землеустрою щодо передачі в оренду земельних ділянок загальною площею 343,1 га на території Ковтунівської, Вільхівської, Домантівської, Новодмитрівської, Коврайської, Калениківської та Плешканівської сільських рад», – зазначив Микола Іванович.
Начальник МВ (з обслуговування м. Золотоноша та Золотоніського району) УМВС України в Черкаській області) Станіслав Шинкаренко проінформував про стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, зокрема вчиненими неповнолітніми, у Золотоніському районі за підсумками 10 місяців 2013 року. Продовжили доповідь завідувач сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи Артем Харін та начальник служби у справах дітей Ніна Засенко. Під час виступу розглядалися питання про профілактику рецидивної злочинності, протидію корупції та інше.
Також була приділена увага питанню про стан підготовки бібліотечних закладів району до відзначення ювілейних дат у 2014 році, про яке поінформувала начальник відділу культури і туризму Ірина Юхименко.
Про взаємодію органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з громадськістю на території району доповідала начальник відділу регіональної та інформаційної політики Ірина Тернова. Як зазначила Ірина Володимирівна: «Проводиться взаємодія місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства у формі засідань «круглих столів», робочих зустрічей, нарад, участі представників громадського активу у сесіях районної ради та заходах з нагоди відзначення державних, професійних, релігійних свят і пам’ятних дат».
Про роботу виконкомів Скориківської, Софіївської, Чапаєвської, Шабельниківської сільських рад щодо здійснення ними делегованих повноважень у галузі будівництва проінформували Тетяна Садимах, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, та голови відповідних сільських рад.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики
апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар