Місцеві бюджети лівобережної Черкащини отримали 212 мільйонів гривень податків

1

Категорія: 

Саме таку суму становлять податкові надходження до бюджетів міста Золотоноша, Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївського районів за 10 місяців цього року. Це на 22,4 мільйона більше відповідного періоду минулого року.
Золотоноша отримала 38,2 мільйона гривень податків, Золотоніський район – 60,5 мільйона гривень, Драбівський район – 46,4 мільйона, а Чорнобаївський – 66,8 мільйона гривень податків.

«Бюджети отримали податків на 12 відсотків більше від минулорічного. Зростання надходжень податкових і митних платежів відбувається за рахунок росту економічної активності підприємств», – прокоментувала показники перший заступник начальника Золотоніської ОДПІ Антоніна Миргородська.
Найбільші надходження до бюджетів становить податок на доходи фізичних осіб, якого Золотоноша отримала 27,6 мільйона гривень, що на 2,4 мільйона більше минулорічних надходжень цього ж періоду, Золотоніський район – 37 мільйонів, що на 4,1 мільйона більше надходжень минулого року, Драбівський – 25,9 мільйонів, – більше на 4,1 мільйона, а Чорнобаївський – 39,7 мільйона гривень, або на 2,5 мільйона більше минулорічних надходжень.
Працівники Міндоходів вживають заходів щодо збільшення надходжень до бюджету за рахунок детінізації економіки та виявлення фактів виплати заробітної плати «у конвертах», а також активно спілкуються із керівниками підприємств та підприємцями задля підвищення заробітної плати працівникам цих підприємств. На комісіях було заслухано 106 керівників підприємств та 123 підприємця, 87 відсотків із яких підняли рівень заробітної плати працівникам.
Також за участю працівників Міндоходів погашено 453,7 тисяч заборгованої заробітної плати, в результаті чого бюджети отримали 79,5 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Золотоніська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар