Наш земляк завершив Кубок Кремля в 1/16 фіналу по більярду!

1

Категорія: 

У Москві завершився найпрестижніший більярдний турнір СНГ – «Кубок Кремля». Черкащину на цьому турнірі представляли відразу двоє спортсменів. Досвідчений Єгор Жуковський з Черкас та молодий Віталій Грицай із Золотоноші. Загалом участь у цьому турнірі взяло 320 спортсменів, що стало абсолютним рекордом наймаштабнішого для СНД турніру, інформує “Черкаський спорт“.

Перемогу на цьому турнірі оформив росіянин – Олександр Осмін.

А одним з відкриттям змагань став наш Віталій Грицай! Спортсмен зумів пробитися до 1/16 змагань! Віталій провів 8 матчів з яких виграв 6. В 1/16 Грицай поступився ЗухріддінуХашимову з рахунком 1:4.

- Для мене цей виступ однозначно найвище досягнення в кар’єрі. Я щасливий з того, що вдалося пробитися крізь сітку так далеко. Нажаль не часто можна взяти участь у подібних стартах та розвивати власну майстерність. По-перше таких турнірів дуже мало в наших широтах, по-друге не вистачає спонсорів. Ви самі бачите, що на таких змаганнях можна прославляти нашу Черкащину. Щодо негативних моментів, то не сподобалась насичена сітка турніру. Думаю організатори не очікували такої кількості учасників, тому доводилося грати майже без перепочинку матч за матчем, а виграв не той хто має кращу майстерність, а є більш витривалим, – говорить Грицай.

Ще один представник Черкащини – Єгор Жуковський зупинився в 1/64 фіналу на Кубку Кремля.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар